odbojka2.jpgSinoć je u Hali Sportova u Valjevu odigran meč 8.kola Druga Liga “Centar” za odbojkašice. Ž.O.K. Valjevo je u odličnom ritmu odigralo ceo meč i doslovno počistilo sa terena ekipu Spas iz Beograda rezultatom 3:0, po setovima 26:24,25:12 i 25:19.

U prvom setu su odbojkašice Valjeva imale sigurnu prednost do 17:17, a zatim se igralo jako izjednačeno u završnici seta ali ga je ipak osvojilo Valjevo sa 26:24. Nastavile su odbojkašice Spasa da igraju dobro i vodile 12:9 u drugom setu, a onda su odbojkašice Valjeva na servisu Katarine Čelić uzele neverovatnih 16 uzastopnih poena i osvojile drugi set. U trećem se igralo izjednačeno ali je psihološka i rezultatska prednost bila na strani Valjeva i privele su meč kraju u svoju korist i osvojile sva 3 boda na domaćem terenu.