Odbojkaši Va 014 izgubili su od ekipe Borca iz Starčeva sa 3:1 u četvrtom kolu Prve lige za odbojkaše.

U prvom setu valjevci su nakon preokreta dobili set sa 25:23. U drugom setu imali su prednost koju nisu uspeli da sačuvaju pa su gosti izjednačili nakon 26:24. I u preostala tri nedostajalo je malo sportske sreće pa da valjevski tim zabeleži i drugu prvenstvenu pobedu. Ekipa Borca iz Starčeva ove godine ima ambicije da e na kraju sezone nađe u samom vrhu tabele. Naredne dve utakmice OK VA 014 igraće u gostima i to prvo sa Spartakom iz Subotice, a potom sa Železničarom iz Beograda. Prema rečima trenera Mirka Ristovića, žreb nija baš bio naklonjen jer je u prvih šest kola dosta jakih protivnika, ali će bez obzira na to u svakoj utakmici ekipa davati maksimum kako bi se ostvario što bolji rezultat.