infakt__frame.jpgNa državnom prvenstvu Crbije i Crne Gore u karateu održanom proteklog vikenda u Bajinoj Bašti Karate klub “014” postigao je zapažen rezultat u konkurenciji najkvalitetnijih takmičara iz Srbije i Crne Gore. Zlatnu medalju osvojila je Katarina Kraljević u kategoriji ženskih nada – kate.
Srebrnu medalju osvojio je seniorski kata tim u sastavu: Predrag Branković, Miloš Kovačević, Marija Živić, Čedomir Bajkin i Miloš Kovačević. Bronzane medalje osvojili su Miloš Kovačević u kategoriji mlađih juniora i Miloš Kosanić u kategoriji kadeta. Četvrta mesta osvojili su Đorđe Matić i Lazar Mićić.

Treneri Karate kluba “014” zadovoljni su postignutim rezultatima što daje nadu da će neko od ovih takmičara uspeti da donese medalju i sa Svetskog kupa koji predstoji.