infakt__frame.jpgFudbaleri Budućnost Krušika poraženi su na svom terenu u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva od ekipe Železničara sa 2:1.

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Srpske lige Zapad, fudbaleri Budućnost Krušika izgubili su od ekipe Železničara iz Lajkovca sa 2:1. Domaći tim prvi je došao do prednosti i to u 7. minutu golom kapiten Raševića. Izjednačujući pogodak postigao je Nedeljnović dva minuta pre kraja prvog poluvremena. U drugom poluvremenu, fudbaleri Budućnost Krušika imali su nekoliko šansi koje nisu relizovali, ali su zato jednu od retkih prilika iskoristili fudbaleri Železničara i u 87. minutu ostigli pobedonosni gol.

Titulu najboljeg u jesenjem delu prvenstva osvojila je ekipa Loznice, drugoplasirana je ekipa Železničara, treću poziciju na tabeli zauzeli su fudbaleri Jedinstva, a valjevski tim je ovaj deo sezone završio kao četvrtoplasirani tim.