Музичка школа „Живорад Грбић“ и Центар за културу позивају на традиционални Концерт добродошлице, који ће се одржати на Великој сцени Центра за културу у четвртак, 6. новембра, у 19 часова.

На програму су композиције де Преа, Перголезија, Брамса, Чајковског, Дворжака, Шостаковича, Мокрањца, Мориконеа, као и живописне мелодије из афричке музичке традиције.Наступају камерни ансамбли, хорови, оркестри, ученици и професори школе, који ће заједно приредити музичко путовање кроз различите епохе.

Prikaži još ovjava iz Grad
Comments are closed.

Pročitajte još

Академски пленум: Чистке на Универзитету у Новом Саду је модел по којем ће власт понашати на свим нивоима

“Неусвајање извештаја за реизбор у звање ванредног професора Владимира Михића од стр…