У касарни „Војвода Живојин Мишић“ у Ваљеву орошле седмице одржана је војна свечаност поводом приморедаје дужности команданта 2. Центра за обуку.

Досадашњи командант 2. Центра за обуку, пуковник Саша Стојковић, који одлази на дужност начелника Одељења за обуку Команде за обуку, предао је дужност пуковнику Николи Фатићу, доскорашњем команданту Банатске бригаде.

Свечаној приморедаји дужности присуствовали су заменик команданта Команде за обуку и команданти непосредно потчињених јединица и припадници јединице.

У обраћању присутнима, заменик команданта Команде за обуку, бригадни генерал Небојша Цветковић истакао је да је дужност команданта Центра часна и одговорна и да је пуковник Саша Стојиљковић успешно одговорио изазовима који су пред јединицу и њега постављени.  Постављеном пуковнику Николи Фатићу пожелео је добро здравље и пуно успеха у раду на новој дужности.

Prikaži još ovjava iz Grad
Comments are closed.

Pročitajte još

41. VALJEVO JAZZ FEST od 12. do 14. decembra

Džez festival sa najdužom tradicijom u Srbiji, 41. Valjevski Jazz Fest,biće održan od 12. …