“Драги суграђани, обавештавамо вас да ћемо након сутрашњег помена, наставити протест шетњом до Дома здравља, како би дали подршку запосленима на које се свакодневно врши притисак.
Уз здравствене раднике❤️
Сутра 21.1. 11:52 Ваљевска гимназија
Видимо се!”

Ђачки парламент Ваљевске гимназије најавио је да ће сутра, 21. јануара, поред помена испред школе, отићи у протестну шетњу до Дома здравља Ваљево како би пружили подршку здравственим радницима.

“Драги суграђани, обавештавамо вас да ћемо након сутрашњег помена, наставити протест шетњом до Дома здравља, како би дали подршку запосленима на које се свакодневно врши притисак.
Уз здравствене раднике❤️
Сутра 21.1. 11:52 Ваљевска гимназија
Видимо се!”

Prikaži još ovjava iz Grad
Comments are closed.

Pročitajte još

Академски пленум: Речником мржње таблоиди под контролом власти угрожавају безбедност професора ФТН-а

“Новосадски таблоид, који се сматра службеним гласником градског одбора Српске напре…