Odbojkašice Železničara sinoć su poražene od ekipe TENT-a u Obrenovcu sa 3:1, po setovima 25:23, 25:17 i 25:19. Samo u prvom setu Želja je imao neku šansu – vodio je do sredine seta, zatim je bilo izjednačeno i pred kraj domaće igračice su prelomile rezultat. U naredna dva seta mnogo toga nije funkcionisalo: teško je išla organizacija i realizacija napada, slab blok, puno servis grešaka… Musulin je pokušavala sa izmenama, tako da je uz Rankovićevu šansu dobila i mlada Nikolina Zarić i prilično lepo je iskoristila. Dosta se trudila i primač Spasenić. Najefikasnije su bile Rajlić sa 11, Mitrović sa 10 i Gajić sa 9, Lukić je upisala 7, a Čanak 5 poena. Кod domaćina nezaustavljive su bile Lazić (15) i Gočanin (13).

Iako ima još mnogo da se igra do kraja sezone (drugi krug prvenstva, mini liga i plejof), u ovoj fazi može se zaključiti da igra Železničara nije na prošlogodišnjem nivou. Trenutni skor je polovičan: četiri pobede i četiri poraza. Do sada je najubedljivije Jedinstvo iz Stare Pazove sa maksimalnim učinkom – sinoć su slavili u Ubu sa 3:1. TENT ima samo jedan poraz, a Ub i Crvena zvezda, koja je juče dobila Кlek u gostima sa 3:1, po tri. I Vizura je istim rezultatom savladala Partizan i sada ima skor 4-4, dok je pre dva dana Spartak savladao Beograd sa 3:1.

Prikaži još ovjava iz Grad

Preduzeću Enel doo Valjevo potreban: Diplomirani elektroinženjer automatike – sa ili…