U subotu 09.11.2019. godine u Srpskoj prestonici Despota Đurđa Brankovića u Smederevu održan je karate  kup Srbije za pooletarce, pionire i mlade nade. Na ovom takmičenju sureli su se najbolji pojedinci iz sva tri karate saveza “Uze Srbije, Beograda i Vojvodine”.Karate klub 014 iz Valjeva nastupio je sa šest takmičara koji su se plasirali na Kup. Ostvareni su sledeći rezultati: U kategoriji pionira u klasi C Tamara Dražić osvoila je zlatnu medalju i prvo mesto, u istoj klasi Ksenija Kosić zauzela je drugo mesto i osvojila srebrnu medalju. U klasi D Ivana Matić osvojila je treće mesto i bronzanu medalju. Andea Krstić u apsolutnoj kategoriji osvojila je drugo mesto i srebrnu medalju. Ostali takmičari nisu uspeli da se domognu odličja ali su dali sve od sebe i dostojanstveno predstavljali svoj klub i grad Valjevo. Rukovodstvo i trenerski tim KK 014 zadovoljni su postignutim rezultaima na Kupu.