Dana 25.10.2018.godine od 07h. do 15h., zbog rekonstrukcije u ul.25 maj., i zamene zatvarača na teritoriji MZ Novo naselje, bez vodosnabdevanja će ostati potrošači MZ Novo naselje,MZ Iverak,Gorić i sela Popučke, Divci i Dupljaj.

Prikaži još ovjava iz Društvo
Comments are closed.

Pročitajte još

Академски пленум: Чистке на Универзитету у Новом Саду је модел по којем ће власт понашати на свим нивоима

“Неусвајање извештаја за реизбор у звање ванредног професора Владимира Михића од стр…