U subotu, 07.11.2015.godine, u organizaciji karate kluba „Užice“ i Karate Federacije Srbije održan je VIII tradicionalni  turnir „ Užički pobednik 2015“.Na odlično organizovanom turniru učestvovalo je oko  370 takmičara. Takmičari karate kluba „014“ osvojili su 7 medalja. U katama,  poletarka Andrea Krstić osvojila je zlato u D klasi i apsolutnoj kategoriji, kadet Lazar Beljić je takodje osvojio zlato, a  Ivan Timotić bronzu u kategoriji nada. U borbama, juniorka Jovana Marković okitila se sa dva zlatna odličja u disciplinama  -59 i +59 kg, a kadet David Petrović je u kategoriji +70 uzeo bronzu. Treneri Branković, Lepojević i Bajkin i ovaj put ističu zadovoljstvo postignutim rezultatima, kao pokazateljima kontinuiranog i kvalitetnog rada u klubu.Na ovom takmičenju  uspešno je  delio pravdu sudija iz našeg kluba Milenko Lukić.