Napetost se u Podgorici oseća na svakom uglua, a pristalice crnogorskog premijera Mila Đukanovića najavile su okupljanje za subotu, pišu “Večernje novosti”.
I pored ovih najava, u ponedeljak je bilo mirno u Podgorici, uprkos napetoj atmosferi koja se mogla osetiti na svakom ćošku grada na Morači posle žestokih protesta pristalica Demokratskog fronta, koji su minulog vikenda pogodili glavni grad.

Prikaži još ovjava iz Društvo
Comments are closed.

Pročitajte još

Svanuće traži obustavu rudarskih istraživanja u slivu Stubo-Rovni i zaštitu valjevskih planina

Primena zaštititnih mera rečnog sliva hidroakumulacije Stubo-Rovni koja postoji mora se pr…