Pozivamo Valjevke i Valjevce da 01.marta u 18 časova dođu na Desankin trg, kako bi dostojanstveno na miran i civilizovan način iskazali nezadovoljstvo uslovima života, otpor diktaturi i uputili zahtev za zdravom pravnom državom!
Кao govornici će nastupiti Aleksandar Bećić novinar i kolumnista, kao i Vladimir Savić zamenik predsednika pokreta Za bezbednu Srbiju. Nakon njihovih izlaganja se kreće u šetnju već poznatom maršrutom: Vojvode Mišića pa zatim Pantićevom do Uzun Mirkove, gde se skreće u Кarađorđevu i dolazi do Gradskog trga.
Ovo je protest svih slobodoumnih građana Valjeva! Nećemo dozvoliti da bilo ko ispolitizuje naše pravo da iskažemo svoj stav. Mi želimo čist vazduh i zdravu životnu sredinu, eliminisanje partijskog zapošljavanja, borbu protiv korupcije, bolje izborne uslove i slobodne medije, ali najpre da Aleksandar Vučić i Slobodan Gvozdenović napuste svoje položaje.
Najvažnije od svega, da bismo ostvarili uspeh, nama trebaju PROMENE, A NE ZAMENE!
-
Распуст од 24. децембра? Влада данас доноси одлуку
Министарство просвете упутило предлог Влади Србије да зимски распуст почне једнако за осно… -
TA „Vaskršnji susreti planinara Srbije“
Prema kalendaru akcija PS Srbije PSD „Magleš “ iz Valjeva Vas poziva na Tradicionalnu akci… -
Nove medalje za SK Valjevo
Valjevski strelci sjajni su bili i na prvenstvu Srbije u B programu za kadete i mlađe juni…
Prikaži još ovjava iz Društvo
Comments are closed.
Pročitajte još
Kompanija Palkovsky promenila je sedište firme, ali i dalje planira otvaranje rudnika borata na 15 km od Valjeva
Kompanija Palkovsky doo Valjevo promenila je početkom februara sedište firme, pa se zvanič…


