U subotu, u Leskovcu  je održan međunarodni plivački miting “Dubočica kup 2018”. Plivački klub Valis je predstavljala šestočlana ekipa, predvođena trenerom Branislavom Kovačevićem.
U  konkurenciji 24  kluba sa 420 plivača  iz Bugarske, Rusije, Makedonije i Srbije, Jana Tomašević je osvojila dve srebrne medalje u disciplinama 50m i 100m delfin. Maša Radojević je u svojoj kategoriji osvojila srebrnu medalju u disciplini 50m leđno, dok je u disciplini 100m leđno stigla do bronze. Milica Ristić je u svojoj kategoriji u disciplini 100m leđno u cilj ušla kao druga, dok je u disciplini 50m leđno osvojila bronzanu medalju. Sergej Srećković je u cilj ušao na drugoj poziciji u disciplini 50m prsno. Dobre nastupe su imali Danica Đurić i Nemanja Erić.
Prikaži još ovjava iz Društvo

Preduzeću Enel doo Valjevo potreban: Diplomirani elektroinženjer automatike – sa ili…