Akcija pravljenja novogodišnjih ukrasa i čestitki koju su zajedno organizovali zaposleni u školi ”Prota Mateja Nenadović” iz Brankovine i predstavnici Uninog kreativnog centra završena je jučerašnjom radionicom.
Radovi koje su napravile vredne ruke ovih osnovaca biće izloženi danas od 10h ispred zgrade Gradske uprave gde je organizovana njihova prodaja, a sav prihod namenjen je Centru za VTO u Valjevu. Inače, ova akcija se odvija pod sloganom “Novogodišnja čestitka najmlađih za najmlađe” i predstavlja skroman doprinos đaka iz Brankovine koji svojim gestom žele da podstaknu i druge na slične akcije. Osim što je obezbedio materijal i stručnu podršku, Unin kreativni centar će takođe ponuditi simpatične predmete nastale u kreativnim radionicama ovog udruženja. Najavljeno je da će se na prodajnoj izložbi pojaviti deo gradskog rukovodstva, poznati privrednici i javne ličnosti.
Škola iz Brankovine i Unin kreativni centar pozivaju sve ljude dobre volje da sutrašnjom kupovinom podrže učenike i zajednički još jednom promovišemo rad Centra za vantelesnu oplodnju, koji ima izvanredne rezultate u radu i ponos je Valjeva.