Rukometaši Metalca poraženi su od ekipe Zlatara iz Nove Varoši sa 28:32 u 8 kolu Super B lige. Pred oko 150 gledalaca Valjevci su odigrali dva različita poluvremena i od rezultatskog minusa u prvom delu igre 10:16, uspeli da unesu preokret i uđu u egal završnicu. 9 minuta pre kraja na semaforu je stajalo 25:25. Ipak vise od toga Valjevci nisu mogli, a gosti su sa četiri gola uspeli da vrate tok utakmice u svoju korist i mirno je privedu kraju. Najefikasniji u domaćem sastavu bio je kapiten Ivan Radojičić sa 7 pogodaka, dok su se u ekipi Zlatara istakli Grujičić Bojan i Ajanović Dino sa 6.
Posle osam kola Super b lige valjevski rukometaši su na dnu tabele bez ijednog osvojenog boda, a naredni meč odigraće na gostovanju ekipi Dubočići iz Leskovca.