Povodom svečanog obeleževanja oslobođenja grada Zaječara u Prvom svetskom ratu u galeriji Narodnog muzeja, u Zaječar je 19. oktobra otvorena izložba Valjevskog muzeja VALJEVO 1914-1915 – GRAD BOLNICA. Izložbu je otvorila Njena ekselencija Kristin Moro,  ambasadorka Francuske u Srbiji. Pored nje otvaranje izlozbe su svojim prisustvom uveličali i njegova ekselencija Abdulah Zagour, ambasador Maroka, kao i predstavnici ministarstava rada i odbrane.

Prikaži još ovjava iz Društvo
Comments are closed.

Pročitajte još

Академски пленум: Чистке на Универзитету у Новом Саду је модел по којем ће власт понашати на свим нивоима

“Неусвајање извештаја за реизбор у звање ванредног професора Владимира Михића од стр…