metalac.jpgKošarkaši Matalca zadržali su stoprocentan učinak i posle šestog kola Košarkaške lige Srbije. Metalac na svom terenu nije imao problema i savladao je Ergonomom rezultatom 93:79.

Međutim, posle prve četvrtine nije izgledalo da će tako biti. Domaći u tim trenucima nisu ličili na sebe, što su Nišlije maksimalno koristile i održavala rano osvojenu prednost.
Međutim, bilo je potrebno da Jovan Teodosić, Dragomir Marojević i Nikola Mićević malo poprave igru i da Valjevci krajem prvog poluvremena stignu do pet poena prednosti, sa koliko se otišlo na odmor.

U poslednjih 10 minuta domaćin je popravio odbranu dozvolivši izabranicima Ljubiše Aničića da postignu samo sedam poena, pa je na kraju pobeda ispala preubedljiva s obzirom na događaje na terenu.
U sedmom kolu Svislajon lige Metalac gostuje u Kruševcu gde će se sastati sa ekipom Napretka.

Prikaži još ovjava iz Sport

Оstаvitе оdgоvоr

Vаšа аdrеsа е-pоštе nеćе biti оbјаvljеnа.

Uroš Kojić takmičar Rvačkog kluba Mladost iz Valjeva se trenutno nalazi na pripremama sa r…