Juče je na Divčibarama, u organizaciji Društva pedagoga fizičke kulture Valjevo, održano prvenstvo opštine u najatraktivnijoj skijaškoj disciplini – slalomu.

Među 102 takmičara iz svih valjevskih Osnovnih škola našlo se i desetak plivača PVK “Valis”. Svoje kolekcije medalja osvojenih na plivačkim takmičenjima 5 plivača PVK “Valis” dopunili su medaljama osvojenim na ovom skijaškom takmičenju:

• U kategoriji mlađih cicibana zlatnu medalju osvojio je Miloš Popović (95.), a srebrnu Marko Beljić (94.);
• U kategoriji mlađih pionira srebrnu medalju osvojila je Anđelka Petrović (92.);
• U kategoriji starijih pionira srebrnu medalju je osvojila Tijana Jakovljević (91.), a bronzanom medaljom okitio se Vanja Petronijević (91.).